Zoopsycholog behawiorysta konsultacje 507 331 301

Jako behawiorysta (COAPE) i zoopsycholog (PAN) specjalizuję się w rozwiązywaniu problemów z zachowaniem kotów takich jak: agresja, znaczenie moczem, problemy z socjalizacją, lękliwość, fobie i inne. Zachęcam do skorzystania z konsultacji możliwie najszybciej po pojawieniu się problemu.

Im szybsza reakcja, tym większa szansa na powodzenie w terapii.

UWAGA! W obecnej wyjątkowej sytuacji, w związku z epidemią koronawirusa SARS-Cov-2, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, do odwołania zmieniam model prowadzenia konsultacji na zdalny (online). Więcej informacji znajdziesz w artykule Porady behawiorysty online.

Aby umówić termin konsultacji proszę kontakt przez e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (507 331 301).

Koszt

Zdalna (online) konsultacja behawioralna/zoopsychologiczna: 150 zł. Obowiązuje przedpłata. 

Cykl spotkań: cena do uzgodnienia.
Szkolenia, seminaria, wykłady, publikacje: tematyka, terminy i cena oraz inne warunki współpracy ustalane są indywidualnie.

Korzystając z mojej oferty otrzymujesz każdorazowo dowód zakupu (paragon). Na życzenie klienta wystawiam także Faktury VAT.